Sekmadienį Hanoveryje (Vokietija) vykusiame tarptautiniame maratone (HAJ Hannover Marathon) Vaida Žūsinaitė finišavo ketvirta. 42 km 195 m distanciją ji įveikė per 2 valandas 37 minutes ir 59 sekundes.

Lietuvos bėgikė pagerino asmeninį rekordą ir įvykdė 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpinių žaidynių normatyvą.

Nugalėtoja tarp moterų tapo alžyrietė Souad Ait Salem (2:27:21), aplenkusi prizininkėmis tapusias ukrainietę Olhą Kotovską (2:29:13) bei Mapaseką Makhanyą (2:31:02) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Tarp vyrų Hanoverio maratoną laimėjo Kenijos stajeris Cheshari Kirui Jacobas (2:09:32), antras finiše buvo etiopas Chala Adugna Bekele (2:09:42), o trečiąja pozicija tenkinosi kitas Kenijos bėgikas Martinas Kiprugutas Kosgey'us (2:09:50).