„Paskaičiavau: man regis, nuo 2009-ųjų nesu pralaimėjusi uždarų patalpų irklavimo varžybų. Laimėti tikėjausi ir šįkart. Kito tikslo net nebuvo“, – prisipažino ir šiais metais Lietuvos uždarų patalpų irklavimo čempionate triumfavusi Ieva Adomavičiūtė.

29-ų irkluotoja teigė prieš pirmenybes puikiai žinojusi savo bei konkurenčių pajėgumą.

„Tačiau nežinojau, per kiek laiko sugebėsiu įveikti 2000 metrų „Concept2“ treniruokliu, – sakė I. Adomavičiūtė. – Rezultatas puikus: pavyko pagerinti oficialų Lietuvos uždarų patalpų moterų rekordą“.

I.Adomavičiūtė distanciją įveikė per 6 min. 31,2 sek. Sidabrą iškovojo Viktorija Senkutė (6 min. 56,7 sek.), bronza pasipuošė Martyna Kazlauskaitė (7 min. 11,4 sek.).

„Džiaugiuosi, kad būtent gruodžio mėnesį pavyko pagerinti rezultatą. Specialiai šioms varžyboms nesirengiau, todėl buvo sunku prognozuoti, ko galima tikėtis, – sakė sportininkė. – Tiesą pasakius, apšilime jaučiausi kiek pavargusi, kūnas buvo sunkus, raumenys greitai „užsikalė“. Todėl jau buvau pradėjusi abejoti, ar pavyks parodyti gerą rezultatą. Supratau, kad tai gali būti nuovargis po stovyklos Turkijoje, kur tikrai stipriai dirbome su rinktine, ir ilgos kelionės namo. Atsigavimui prieš varžybas turėjome tik vieną dieną“.

Sulaukusi klausimo, ar po pirmenybių, lauks poilsis, I. Adomavičiūtė tik nusijuokė: „Turbūt juokaujate“.

„Susikoncentravus dirbu ir rengiuosi naujam sezonui, todėl pailsėsiu nebent sekmadienį, o vėliau pradėsiu individualias treniruotes“, – sakė I. Adomavičiūtė, priminusi, kad sausio pradžioje rinktinės nariai jau kels sparnus į stovyklą.

Vyrų čempiono titulu džiaugėsi Giedrius Bieliauskas (5 min. 56,1 sek.), sidabras atiteko Povilui Stankūnui (6 min. 2 sek.), bronza – Dominykui Jančioniui (6 min. 3,6 sek.).

Vaikinų jaunimo čempionu tapo Benas Paunksnis (6 min. 11 sek.). Sidabru ant krūtinės džiaugėsi Domantas Riauba (6 min. 12,6 sek.), bronzą iškovojo Saulius Aušbikavičius (6 min. 13,6 sek.). Merginų jaunimo amžiaus grupėje triumfavo Saulė Kryževičiūtė (7 min. 11,7 sek.), sidabras atiteko Augustei Šablinskaitei (7 min. 15,8 sek.), bronza – Gabijai Stankevičiūtei (7 min. 20,6 sek.).

Nemažai dėmesio sulaukė mėgėjų „lenktynės“, kuriose atletai varžėsi 700 metrų distancijoje. Auksą iškovojo buvęs irkluotojas, olimpietis Aurimas Adomavičius (1 min. 54,5 sek.), sidabras atiteko Arminui Miežiečiui (2 min. 00,1 sek.), bronza – Daliui Rybko.

Moterų mėgėjų varžybas laimėjo Viktorija Vareikaitė (2 min. 26,1 sek.), sidabras atiteko Monikai Miliauskaitei, bronza – Ingai Aukselytei.