Utenos „Juventus“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynėse tvyrojusios įtampos neišlaikė vienas iš mačo žiūrovų. Trečiajame dvikovos kėlinyje į aikštę įbėgęs žiūrovas į nugarą stumtelėjo vyriausiąjį mačo arbitrą Jurgį Laurinavičių, rašo basketnews.lt.

Incidentas įvyko „Lietuvos rytui“ pirmaujant 44:36. Prieš tai techninėmis pražangomis buvo nubaustos abi komandos, o „Juventus“ žaidėjai dvi atakas iš eilės gavo pražangas puolime.

Kai žiūrovas stumtelėjo teisėją, mačas kelioms minutėms sustojo. Nepaklusnus „Juventus“ gerbėjas netrukus buvo išvesdintas iš arenos.

Utenos „Juventus“ komandai nepavyko patiesti ir antrojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) grando. Savo aikštelėje žaidę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 56:77 (13:15, 17:15, 9:21, 17:26) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai, rašo utenosjuventus.lt

Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Vilniaus (5:2), Valdo Dabkaus ir Simo Buterlevičiaus tritaškiai sumažino „Juventus“ atsilikimą iki dviejų taškų – 8:10. Visgi netrukus pataikė Travisas Leslie, dvitaškį su pražanga pridėjo Artūras Valeika (15:10), o kėlinį tritaškiu paskutinę sekundę baigė S.Buterlevičius – 13:15.

Antrąjį ketvirtį „Lietuvos rytas“ pradėjo spurtu 6:0 ir Adas Juškevičius metimu iš po krepšio padidino vilniečių atotrūkį iki aštuonių taškų – 21:13. Nors keturis taškus surinkę uteniškiai vėl priartėjo (17:21), sostinės komanda dar kartą atitrūko – 26:17. Sunkiu Utenos klubui momentu tritaškį pataikė Saulius Kulvietis, šešis taškus pridėjo Rashaunas Broadusas ir įpusėjus mačui rezultatas tapo lygus – 30:30.

Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė taškas tašką. Įpusėjus ketvirčiui komandas teskyrė taškas (36:37), tačiau rungtynių arbitrai skyrė mistinę pražangą Sauliui Kulviečiui, netrukus pridėjo techninę ir „Lietuvos rytas“ nutolo – 44:36. Netrukus po šio epizodo aikštelėje kilo incidentas. Į aikštę išbėgęs sirgalius nustūmė rungtynėms teisėjavusi Jurgį Laurinavičių. Rungtynės buvo trumpam sustabdytos, o po šio epizodo uteniškiai jau neatsigavo.

Nors aikštelėje visą laiką kunkuliavo aistros, o ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė tik šeši taškai, „Juventus“ persverti rezultato savo naudai nesugebėjo. Mačo pabaigoje „Lietuvos rytas“ įgijo triuškinančią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:56.

Ketvirtojo kėlinio viduryje kelio traumą patyrė Vaidas Čepukaitis. Kokio sudėtingumo yra krepšininko trauma, paaiškės artimiausiu metu.

Juventus“ komandai 20 taškų pelnė Rashaunas Broadusas (dvitaškiai 6/14, dvitaškiai 2/3, 6 išprov. praž.), 8 – Simas Buterlevičius (7 atk. kam.), po 7 – Arvydas Šikšnius ir Saulius Kulvietis (5 atk. kam.), 6 – Vaidas Čepukaitis, 5 – Valdas Dabkus, 3 – Edgaras Stanionis.

Svečių gretose išsiskyrė Antanas Kavaliauskas (19 tšk., dvitaškiai 6/7, baudos 7/9, 9 atk. kam.) bei Mindaugas Lukauskis (15 tšk.).