„Utenos“ krepšininkės iškovojo šeštąją pergalę LMKL čempionate. Aukštaitijos klubas išvykoje nesunkiai rezultatu 81:54 (25:13, 23:5, 16:23, 17:13) nugalėjo turnyro lentelės kaimynę Vilniaus „Jaunųjų talentų“ komandą. Nugalėtojų gretose trigubu dubliu pasižymėjo vidurio puolėja Kristina Alminaitė, surinkusi 15 taškų, atkovojusi 15 kamuolių ir blokavusi 10 varžovių metimų. Viešnios jau pirmojo kėlinuko viduryje susikrovė dviženklę persvarą po Ritos Žilinskaitės tritaškio 16:5. Penkias minutes nesugebėjusios pelnyti taškų vilnietės pataikė du tolimus metimus iš eilės. Laurai Juškaitei įmetus du baudų metimus, „Jaunieji talentai“ sumažino atsilikimą iki 9 taškų.

Antrajame kėlinuke prasidėjo „Utenos“ atakų uraganas, trukęs daugiau nei 6 minutes. Per jas uteniškės be atsako pelnė 18 taškų ir išsprendė visus rungtynių klausimus.

Po Monikos Aleksaitės tolimo metimo iškart po didžiosios pertraukos viešnios įgijo 33 taškų persvarą (18:51) ir atsipalaidavo. Tuo pasinaudojusi jauniausia lygos komanda trečiojo kėlinuko pabaigoje sumažino deficitą iki 20 taškų po Ievos Savickaitės dvitaškio su varžovės pražanga ir privertė Alfredą Vainauską prašyti minutės pertraukėlės - 41:61.

Per paskutines 10 minučių viešnios dar kartą nutolo, susikraudamos rekordinį rungtynėse 35 taškų pranašumą (41:75), tačiau jo neišlaikė.

„Jauniesiems talentams“ L.Jurčiūtė pelnė 11, A.Širšinaitytė ir E.Mauraitė - po 9 taškus.

„Utenai“ R.Žilinskaitė surinko 20, K.Alminaitė (15 atk. kamuolių) ir L.Panasiuk (8 atk. kamuoliai) - po 15 taškų.