Užtikrintą pergalę NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse pasiekė „Golden State Warriors“ ekipa, kuri namuose 142:112 (26:28, 38:29, 37:23, 41:32) įveikė Memfio „Grizzlies“ ir Vakarų pusfinalio serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Šeimininkai persvarą įgijo iškart po pertraukos. Iki to jie turėjo 7 taškų pranašumą (64:57), tačiau tuomet kaip reikiant surengė spurtą, užsikūrė ir pabėgo nuo varžovų.

Uraganiniu puolimu „Warriors“ talžė varžovų gynybą, netrukus šeimininkau jau pirmavo 101:78. Ketvirtajame kėlinyje sensacijų „Warriors“ toliau užtikrintai puolė ir galiausiai išsaugojo lemiamą pranašumą.

Nugalėtojams Stephenas Curry pelnė 30 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. 27 taškus pridėjo Jordanas Poole'as.

Pralaimėjusiems Ja Morantas surinko 34 taškus, bet jis rungtynių pabaigoje šlubavo, nes susižeidė dešinįjį kelį. Nesibaigus mačui jis paliko aikštę.

„Warriors“ krepšį atakavo fantastišku 63 proc. taiklumu. Iš tolimos distancijos jie pataikė 17 tritaškių iš 32 (53,1 proc.).

„Warriors“: Stephenas Curry 30 , Jordanas Poole'as 27, Klay Thompsonas 21 (9 atk. kam.), Jonathanas Kumminga 18, Andrew Wigginsas 17, Otto Porteris Jr. 13

„Grizzlies“: Ja Morantas 34 (7 rez. perd.), Desmondas Bane'as 16, Jarenas Jacksonas Jr. 15, De'Anthony Meltonas 12.