ULEB taurės krepšinio turnyro ketvirtasis turas baigėsi Tomo Gaidamavičiaus ir Arvydo Čepulio Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) klubo nesėkme.

"CSU Asesoft" krepšininkai trečiadienį namuose 81:83 (19:24, 20:16, 19:22, 23:21) nusileido Stambulo "Galatasaray" (Turkija) komandai ir, patyrę trečiąjį pralaimėjimą, liko penkti šešių ekipų turnyre.

27 taškus šeimininkams pelnė Bojanas Obradovičius, po 12 - T. Gaidamavičius ir Rashardas Griffithas, 11 - A. Čepulis.

Per 23 minutes T. Gaidamavičius pataikė 2 tritaškius iš 3, 1 dvitaškį iš 3, visus 4 baudų metimus ir perėmė 1 kamuolį, o 29 minutes aikštelėje praleidęs A. Čepulis pataikė 2 tritaškius iš 5, vienintelį mestą dvitaškį, realizavo visus 3 baudų metimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Charlesas Gainesas (21 tšk.), Huseyinas Besokas (15 tšk.) ir Dee Brownas (13 taškų).

Iškovoję trečiąją pergalę "Galatasaray" krepšininkai pirmauja C grupėje kartu su Žeronos "Akasvayu" (Ispanija) ir Vršaco "Hemofarm Stada" klubais.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Žeronos "Akasvayu" (Ispanija) 4 3 1 326:266
2. Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" (Turkija) 4 3 1 322:293
3. Vršaco "Hemofarm Stada" (Serbija) 4 3 1 331:320
4. Šarlerua "Spirou" (Belgija) 4 2 2 289:280
5. Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) 4 1 3 304:315
6. Groningeno "Hanzevast Capitals" (Olandija) 4 0 4 273:371