Netikėtą pralaimėjimą Turkijos pirmenybėse patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (9/1), kuri išvykoje po pratęsimo 91:93 (29:28, 20:19, 18:23, 15:12, 9:11) nusileido Stambulo „Buyukcekmece“ (3/5) klubui.

Svečiai kevirtame kėlinyje dar pirmavo 82:75, bet šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir rezultatą išlygino.

Pratęsime  „Fenerbahče“ dar bandė gelbėtis, kai jo pabaigoje turėjo kelių taškų deficitą, bet „Buyukcekmece“ išlaikė trapų, tačiau pergalingą pranašumą

E. Ulanovas per 13 minučių į krepšį neatakavo, bet atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.

„Buyukcekmece“: Karvelas Andersonas 25, Matthew Farrellas 21, Devinas Oliveris, Abodunrinas Olaseni po 12.

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 21, Jarellas Eddie 17, Janas Vesely 16 (24 naud. bal.), Kenanas Sipahi 12.