„Jeigu tu, niekše, čia atsivilksi, tai gausi spyrį į užpakalį“, laiške rašo 95 brigados kovotojai. Tačiau kreipimosi į „carą Putiną“ tekstas skiriasi nuo legendinio kazokų kreipimosi, kadangi ir istorinės aplinkybės kitos. Pavyzdžiui, atsirado net post scriptum – „cha-cha-cha“.
Pasistatę vidury lauko stalą ir apsirengę taip, kad būtų panašūs į kazokus, vieni kovotojai juokdamiesi diktuoja kitiems: „Jeigu tu, niekše, čia atsivilksi, tai gausi spyrį į užpakalį (...) Ir visiems tavo šunims, tavo pakalikams... (...) Ant egles pasodinsime (…) rašyk, rašyk“.
„Ir post scriptum parašyk“, negailėdami gerokai riebesnių žodžių juokiasi laišką kuriantys kariai.
ATO kovotojų laišką įkvėpė garsus rusų dailininko Iljos Repino paveikslas „Zaporožės kazokai rašo laišką turkų sultonui“, kurį menininkas sukūrė 1880-1891 metais. Paveikslo siužetą įkvėpė Zaporožės gyventojų laiškas turkų sultonui, parašytas 1676 metais – tai buvo Zaporožės kazokų atsakymas į turkų sultono reikalavimus.
Balsas.lt įspėja: vaizdo reportaže gausu necenzūrinių žodžių.