UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą tęsiasi grupių etapo kovos. A grupėje į kovą stoję Stambulo „Galatasaray“ futbolininkai stebuklingai mačo pabaigoje įmušė du įvarčius iš eilės ir ištraukė lygiąsias 2:2 prieš „Kobenhavn“ ekipą.

Vilniaus „Žalgirį“ atrankoje sustabdę Stambulo futbolininkai mačą pradėjo sunkiai. Pirmą kartą 35-ąją minutę pasižymėjo Kopenhagos gretose žaidžiantis Mohamedas Elyounoussi ir išvedė savo komandą į priekį (1:0).

Nors pirmame kėlinyje danams daugiau pasižymėti nepavyko, tačiau persvarą padvigubino ir taiklus Diogo Goncalveso smūgis į vartus 58 min. (2:0).

Nors atrodė, kad turkai mačą pabaigs tuščiomis, tačiau „Galatasaray“ rankų nenuleido ir surengė tikrą šou mačo pabaigoje.

Stambulo ekipa vos per dvi minutes sugebėjo įmušti du įvarčius ir išlyginti „Kobenhavn“ sukrautą pranašumą. 86 min. rezultatą sušvelnino Sacha Boey, o 88 min. dar vieną taiklų smūgį atliko ir Tete (2:2).

Tą padaryti padėjo ir antra geltona kortelė Eliasui Jelertui, kuri reiškė, kad Danijos komanda liko žaisti dešimtyje.

Dėl lygos rezultato abi A grupės komandos pasidalino po tašką.

Pirmą savo mačą C grupėje sužaidė ir Madrido „Real“ bei Berlyno „Union“ komandos. Dėka Jude‘o Bellinghamo įvarčio per pridėtą laiką Madrido klubas 1:0 sugebėjo palaužti varžovus.

„Real“ bandė rodyti savo pranašumą, tačiau pirmajame kėlinyje jiems niekaip nepavyko pasižymėti.

Antrajame kėlinyje savo spaudimą šeimininkai didino dar labiau, o savo progų turėjo Rodrygo ir Joselu, bet jų abejų bandymai tikslo nepasiekė. Kiek vėliau savo progų turėjo ir Luka Modričius bei dar kartą atakos smaigalyje atsidūręs Joselu, bet ir su šiais smūgiais susitvarkė Berlyno komandos vartininkas.

Kai jau atrodė, jog rungtynės baigsis lygiosiomis, dar kartą šiame sezone „Real“ gelbėtoju tapo J. Bellinghamas.

Ketvirtąją pridėto laiko minutę po greitai įžaisto kampinio Federickas Valverde atliko smūgį, kurį blokavo vokiečių gynėjas, bet kamuolys atšoko tiesiai po kojomis Madride žaidžiančiam anglui, kuris dar kartą šiame sezone pelnė pergalingą įvartį „Real“ ekipai.