Madrido „Atletico“ futbolininkai, pirmaujantys Ispanijos čempionate, trečiadienį stos į žūtbūtinį UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio antrąjį mūšį. Jie svečiuose bandys palaužti Londono „Chelsea“ klubą.

Pirmosiose šių komandų rungtynėse 1:0 pergalę šventė „aristokratai“, kurie pastaruoju metu solidžiai rungtyniauja ir Anglijos pirmenybėse. Jose „Chelsea“ siekia patekti į pirmąjį ketvertą. Ispanijoje įvartį antrajame kėlinyje pelnė prancūzas Olivier Giroud.

Tarpusavio dvikovose dabar „Chelsea“ išsiveržė į priekį. Londono ekipa Europos turnyruose „Atletico“ klubą nugalėjo trečią kartą. Dusyk stipresnė buvo Madrido komanda, o dar trys mačai baigėsi lygiosiomis.

Intriga išlieka ir Madrido „Real“ – Bergamo „Atalanta“ akistatoje. Italijoje tik 1:0 triumfavo „karališkasis“ klubas. Tiesa, tada nuo 17-osios dvikovos minutės aikštės šeimininkai žaidė ne visos sudėties – raudona kortelė buvo parodyta Romo Freuleriui. Šis teisėjo sprendimas sukėlė didžiulį „Atalanta“ futbolininkų ir jų gerbėjų nepasitenkinimą. „Real“ gretose baigiantis rungtynėms, 86-ąją minutę, pasižymėjo Ferlandas Mendy.

Bergamo ekipa Italijos lygoje toliau kaunasi dėl vietos pirmajame ketverte, o „Real“ siekia Ispanijos čempiono vardo.

Kitose dviejose porose yra akivaizdūs favoritai. Tai „Manchester City“ ir Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.

Akivaizdūs Anglijos čempionato lyderiai „City“ pirmojoje aštuntfinalio dvikovoje Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkus palaužė 2:0, o dabar namie jiems pakaks išsaugoti pranašumą. Europos turnyrų tarpusavio susirėmimuose Mančesterio komanda prieš Vokietijos klubą pirmauja 4:1. Viename mače užfiksuotos lygiosios.

„Borussia“ šį sezoną nesėkmingai žaidžia Vokietijos Bundeslygoje, kurioje rikiuojasi turnyro lentelės viduryje. Ši ekipa turi nedaug šansų patekti tarp keturių geriausiųjų, kas garantuotų vietą kito sezono UEFA Čempionų lygoje.

Kritiška ne tik Menchengladbacho, bet ir Romos „Lazio“ futbolininkų padėtis. Italijos komanda pirmajame mače savo aikštėje „Bayern“ ekipai nusileido 1:4. Bavarai turi gerų galimybių apginti Vokietijos čempiono titulą, o „Lazio“ Italijoje mėgina prasibrauti tarp keturių stipriausiųjų.

Čempionų lygos kovas rodys „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“, „TV3 Sport Open“ kanalai ir naujos kartos televizija „Go3“. Antradienį ir trečiadienį bus parodytos tiesiogiai visos ketverios