Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergalingai pabaigė „Baltijos kelio“ taurės turnyrą Taline, 82:59 (23:12, 26:15, 10:19, 23:13) įveikdama Latvijos nacionalinę komandą.

Darius Maskoliūnas šiose rungtynėse galėjo verstis tik 10 krepšininkų. Mūsų rinktinės stovyklą pieš mačą su latviais paliko Eimantas Bendžius, o į Taliną nevyko Artūras Gudaitis ir Arnoldas Kulboka.

Penktadienį lietuviai po pratęsimo 85:92 nusileido Estijai, kuri sekmadienį žais su latviais ir pergalės atveju laimės turnyrą.

Lietuva dar pirmame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą 23:12 ir ją vis augino. Marius Grigonis antrą kėlinį pabaigė dviem tritaškiais iš eilės ir mūsiškiai triuškino varžovus 49:27.

Trečio kėlinio pradžioje Lietuva susikrovė 25 taškų pranašumą, bet užstrigo ir pralaimėjo atkarpą 0:13. Per pirmas devynias ketvirčio minutes D. Maskoliūno auklėtiniai surinko tik 5 taškus ir persvara sumenko vos iki 8 taškų.

Vis tik per paskutines 30 sekundžių pavyko surinkti dar penkis taškus ir susigrąžinti dviženklį pranašumą 59:46.

Paskutiniame kėlinyje lietuviai greitai sudėliojo taškus ir likus žaisti penkias minutes vėl triuškino Latviją 74:51.

Mūsiškiai kovą po krepšiais laimėjo net 47:32.

Lietuva: Marius Grigonis 19, Laurynas Birutis 13, Marekas Blaževičius 12, Mantas Kalnietis, Tadas Sedekerskis ir Lukas Lekavičius po 7, Tomas Dimša ir Arnas Butkevičius po 5, Rokas Jokubaitis 4, Edgaras Ulanovas 3 taškai.

Latvija: Robertas Berzinis 22, Edgaras Lasenbergas ir Andris Misteris po 9, Karlis Šilinis 7, Edmundas Elksnis 4, Artis Ate, Kristapas Dargais, Artjomas Butjankovas ir Marcis Šteinbergas po 2 taškus.