Antrose iš eilės rungtynėse Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai nugalėjo „HK Lida2” klubą. Šįkart aikštės šeimininkai sutriuškino varžovus rezultatu 10 – 2 (4:0, 2:2, 4:0), teigiama pranešime spaudai.

Nesustabdomas trečiajame kėlinyje buvo vienas rezultatyviausių visos lygos žaidėjas Paulius Gintautas mažiau nei per 7 – es minutes įmušęs tris įvarčius. Puolėjas dar pridėjo du rezultatyvius perdavimus.

Šiandienos rungtynės prasidėjo aktyviai ir baigėsi aktyviai. Elektrėniškiai į aikštę išėjo nusiteikę tik pergalei ir varžovui tuo neleido suabejoti.

Rungtynes vartuose pradėjo Donatas Žukovas, o nuo susitikimo vidurio jį pakeitė jaunasis vartų sargas Artūras Pavliukovas. Vartininko debiutas nekartą buvo palydėtas žiūrovų ovacijomis.

Elektrėnų „Energijai“ 3 įvarčius pelnė Paulius Gintautas (50:30, 53:10 ir 56:26 min.), po 2 kartus pasižymėjo Dovydas Kulevičius (1:12 ir 20:59) ir Andrius Židkovas (8:51 ir 28:36), dar po įvartš pridėjo Dominykas Bisturys (8:02), Artūras Katulis (13:24), bei Lukas Vėželis (57:56).

Lietuvos klubas (82 tšk.) po šios pergalės pakilo į 3-ią vietą, o „HK Lida2“ (10 tšk.) lieka paskutinė – 13-a. Lietuvos čempionai už Artimiausios rungtynės namuose „Energija“ žais sausio 27-28 dienomis prieš „Raubiči97” užimančius 11 – ą vietą čempionate (35 tšk.). Elektrėnų klubas kviečia visus norinčius į areną ir dovanoja nemokamą įėjimą.