Trys Aubameyango įvarčiai atnešė „Arsenal“ pergalę

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 4:2 nugalėjo „Leeds Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 13-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0. Netrukus futbolininkas realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Hectoras Bellerinas 45-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

P.E.Aubameyangas antrojo kėlinio pradžioje dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Pascalis Struijkas 58-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:4.

Helderis Costa 69-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 2:4.