Devynis kartus iš eilės Eurolygoje laimėjusi Barselonos „Barcelona“ (15/3) komanda, vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus, atsitrenkė į sieną.

Katalonai, kurių gretose rungtyniauja ir Rokas Jokubaitis, šį kartą išvykoje 75:94 (23:20, 11:20, 20:34, 21:20) nesugebėjo mesti rimto iššūkio Vitorijos „Baskonia“ (7/11) krepšininkams su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

22 minutes rungtyniavęs R.Jokubaitis pelnė 11 taškų (2/7 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, išvengė klaidų, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

T.Sedekerskis žaidė 11 minučių, per kurias taškais nepasižymėjo (0/1 dvit., 0/1 trit.), bet atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles bei surinko -1 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė R.Giedraitis. Krepšininkas per 31 minutę įmetė 20 taškų (2/4 dvit., 5/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius pats pažeidė taisykles ir surinko 25 naudingumo balus.

Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti antrajame kėlinyje. Baskai surengė spurtą 16-0, kuris leido ne tik persverti rezultatą, tačiau ir susikrauti dviženklę persvarą (26:36).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai pridėjo dar 8 taškus be atsako, o pastarųjų pranašumas išaugo iki 18 taškų (46:64).

Ketvirtajame Vitorijos komandos pranašumas pasiekė 25 taškų žymą ir tapo nepakeliamu svečiams iš Barselonos (57:82).Rungtynes baskai laimėjo rezultatu – 75:94.

Šiose rungtynėse Barselonos klubas sulaukė po traumos sugrįžusio Cory Higginso. Gynėjas ant parketo praleido 9 minutes, per kurias pelnė 2 taškus ir atkovojo atšokusį kamuolį. Krepšininkas nerungtyniavo nuo lapkričio 4 dienos.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19 (2/4 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud.), Sertacas Sanli 13, Nicolas Laprovittola 12 (7 rez. perd.), Rokas Jokubaitis 11, Brandonas Daviesas 4.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 20 (2/4 dvit., 5/6 trit., 1/1 baud., 25 n. b.), Wade‘as Baldwinas 16 (8 rez. perd.), Simone Fontecchio 14, Stevenas Enochas (10 atk. kam., 25 n. b.) ir Matthew Costello (10 atk. kam.) po 13, Jaysonas Grangeris 10.