Kauno „Žalgiris“ iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau lemiamu metu susigriebė ir „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalyje startavo pergale.

Jure Zdovco auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos 86:75 (20:22, 25:10, 17:28, 24:15) palaužė Jonavos „Cbet“ krepšininkų pasipriešinimą.

Virginijaus Šeškaus kariaunos neišgelbėjo fantastiškas Emmanuelio Lecomte pasirodymas – karjeros Lietuvoje mačą sužaidęs belgas per 34 minutes pelnė 26 taškus (5/8 dvit., 3/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 43 naudingumo balus.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos jau antradienį Garliavos sporto ir kultūros centre.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau antrajame kėlinyje „Žalgiriui“ pavyko atsiplėšti – po spurto 15:2 svečiai įgijo dviženklį pranašumą 38:26.

Po pertraukos žalgiriečiai pirmavo jau 47:32, tačiau šeimininkai nuleisti rankų neketino – „Cbet“ iki trečiojo kėlinio galo išlygino rezultatą 60:60, o lemiamo ketvirčio pradžioje ir išsiveržė į priekį 64:62.

Vis dėlto svarbiausiu rungtynių metu „Žalgiris“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – kauniečiai surengė spurtą 20:2 ir atstatę dviženklę persvarą 82:66 užsitikrino pergalę.

Šios ketvirtfinalio poros nugalėtojai pusfinalyje susitiks su „Šiaulių-7bet“ krepšininkais, kurie ketvirtfinalyje eliminavo Utenos „Uniclub – Juventus“.

„Citadele“ KMT finalo ketvertas vyks vasario 19-20 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.