0

Ispanijos pirmenybėse prasidėjo 8-asis turas. Jame triuškinančią pergalę iškovojo Madrido „Real„ komanda, kuri svečiuose rezultatu 4-0 įveikė „Malaga“ futbolininkus.

Pirmasis šių rungtynių įvartis krito 11-ą minutę, kai po Angelio Di Maria perdavimo Gonzalo Higuainas išbėgo vienas prieš vartininką, jį suklaidino ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

24-ą minutę krito dar vienas įvartis į šeimininkų komandos vartus. Šį kartą jau minėtasis Di Maria vėl atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio vienu lietimu „Malaga" vartininką nuginklavo Cristiano Ronaldo.

Sužaidus dar keturias minutes Cristiano pelnė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse. Portugalas suklaidino varžovą bei tiksliu smūgiu nepaliko jokių šansų vartų sargui Rubenui Martinezui.

Paskutinis šio mačo įvartis buvo pelnytas 38-ą minutę, kai po Sergio Ramoso perdavimo C. Ronaldo puikiu smūgiu būdamas nugara į vartus padėjo galutinį tašką šiose varžybose.

„Malaga„ 0 - 4 „Real Madrid“

11' [0 - 1] Gonzalo Higuain, 24' [0 - 2] Cristiano Ronaldo, 28' [0 - 3] Cristiano Ronaldo, 38' [0 - 4] Cristiano Ronaldo.