Jau pirmąją minutę įvartį pelnę „Paris Saint Germain“ futbolininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau pranašumo neišsaugojo ir rungtynės su „Arsenal“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šiame susitikime buvo pelnytas pirmasis šio sezono UEFA Čempionų lygos įvartis, kai jau pirmąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Edisonas Cavani.

Šventė Paryžiuje truko kiek iki antrojo kėlinio pabaigos. 78-ąją minutę išlyginamąjį įvartį pelnė Alexis Sanchezas.

Po antąją geltoną kortelę rungtynių pabaigoje užsidirbo Marco Verratti ir Olivieras Giroud. Kaip parodė pakartojimas, futbolininkai susidūrė ne žaidybiniame epizode, o teisėjo verdiktas buvo negailestingas.