Ketvirtąsias rungtynes per 9 dienas Lietuvos moterų krepšinio lygoje sužaidusios „Aistės-LSU-Paradis“ išsaugojo jėgų dvikovos pabaigai ir po pratęsimo namuose įveikė „Uteną“ rezultatu 66:63 (9:17, 14:15, 18:12, 17:14, 8:5). Likus trims turams, kaunietės nuo ketvirtąją vietą užimančios Klaipėdos „Fortūnos“ atsilieka viena pergale ir neprarado galimybės uostamiesčio ekipą aplenkti turnyro lentelėje. Dar neužsitikrinusiai vietos atkrentamosiose varžybose Utenos komandai iškovoti pergalę nepadėjo Sakellie Daniels trigubas dublis.

Už 8 taškų pranašumą, kurį „Utena“ susikrovė pirmajame kėlinuke viešnios labiausiai turėtų būti dėkingos Ritai Žilinskaitei. Pirmojo kėlinuko pabaigoje gynėja tolimu metimu pradėjo viešnių spurtą, per jį pelnė 7 iš 9 komandos taškų bei atliko rezultatyvų perdavimą Sakellie Daniels - 9:17.

Banguoto antrojo ketvirčio viduryje Lidija Panasiuk realizavo abu baudos metimus, po kurių uteniškės pirmavo 15:28, tačiau susikrautos persvaros neišlaikė. Neringa Skadaitė ir Greta Tamašauskaitė pataikė iš toli, dvitaškį pridėjo Laura Svarytė, o „Aisčių-LSU-Paradis“ deficitas sumažėjo beveik per pusę - 23:30.

L.Svarytė pradėjo antrąją rungtynių pusę 5 taškais iš eilės. Vitalijai Kaminskytei pridėjus tritaškį, studentės priartėjo vieno metimo atstumu (31:34), o „Utenos“ vyr. treneriui Alfredui Vainauskui teko prašyti minutės pertraukėlės. Kėlinuko viduryje Neringa Skadaitė dvitaškiu sumažino „Aisčių-LSU-Paradis“ atsilikimą iki minimumo - 38:39, bet į priekį aikštelės šeimininkėms išsiveržti nepavyko.

Paskutiniajame kėlinuke užvirė tikras nervų karas. Į kiekvieną taiklų aikštelės šeimininkių metimą „Utena“ atsakydavo tuo pačiu. Nors kaunietės dukart išlygino rezultatą, į priekį išsiveržti pavyko tik likus žaisti kiek daugiau nei minutę, dvitaškį įmetus Jolantai Marmienei - 58:56.

Iškart po minutės pertraukėlės suklydo Monika Aleksaitė. Komandos draugės klaidą ištaisė S.Daniels, gynyboje perėmusi kamuolį ir išlygindama rezultatą metimu iš po krepšio. Dukart kamuolį puolime atkovojusios kaunietės nesugebėjo sėkmingai užbaigti atakos. Kamuolį praradus V.Kaminskytei, galimybę laimėti rungtynes turėjo ir „Utena“, bet M.Aleksaitės metimas buvo netaiklus.

Pratęsimo pradžioje, uteniškėms dusyk praradus kamuolį ir dukart nepataikius iš toli, „Aistės-LSU-Paradis“ šių klaidų varžovėms nedovanojo ir atitrūko 5 taškų pranašumu - 63:58. „Utena“ rankų nenuleido. Paskutinę minutę R.Žilinskaitė pataikė ketvirtąjį savo tritaškį ir išlygino rezultatą. L.Svarytė šaltakraujiškai realizavo abu baudos metimus, tuo tarpu V.Kaminskytės vienas netaiklus baudos metimas suteikė galimybę viešnioms išgelbėti rungtynes, tačiau paskutinės atakos metu uteniškės suklydo.

Nugalėtojoms N.Skadaitė surinko 20, L.Svarytė (8 atk. kamuoliai) - 18, G.Tamašauskaitė - 11 taškų.

„Utenai“ R.Žilinskaitė pelnė 17, K.Alminaitė (22 atk. kamuoliai) - 16, S.Daniels (10 atk. kamuolių, 13 rez. perdavimų) - 12 taškų.