Trečią pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei Rytų konferencijos vienvaldžio lyderio poziciją prarado Centriniame pogrupyje pirmaujantis Klivlendo "Cavaliers" (23 pergalės ir 16 pralaimėjimų) klubas su Žydrūnu Ilgausku, penktadienį svečiuose 99:110 (22:29, 23:35, 25:24, 29:22) nusileidęs antrą vietą Šiaurės Vakarų pogrupyje bei septintąją poziciją tarp penkiolikos Vakarų konferencijos ekipų užimančiai Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (19/17) komandai.

Šio mačo lietuvių dvikovoje pranašumas taip pat buvo L. Kleizos pusėje - jis pelnė 12 taškų, o Ž. Ilgauskas įmetė 10.

Per nepilnas 22 minutes (21:37) L. Kleiza pataikė 2 tritaškius iš 3, 2 dvitaškius iš 4, abu baudų metimus ir sugriebė 1 kamuolį, kartą suklydo bei dusyk prasižengė.

26 taškus nugalėtojams, kurie iškovojo antrąją pergalę iš eilės, pelnė Marcusas Camby, 25 - Allenas Iversonas, 14 - J.R.Smithas.

24 minutes žaidęs Ž. Ilgauskas pataikė 5 dvitaškius iš 6, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, po du kartus suklydo ir prasižengė.

Sėkmingiausiai svečių gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 30 taškų bei po 10 atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų.

14 taškų "Cavaliers" klubui pelnė Donyellas Marshallas, 13 - Larry Hughesas, 11 - Andersonas Varejao.