14
K. Thompsonas (nuotr. SCANPIX)

Oklando „Golden State Warriors“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną baigė itin skausmingai. Čempionų titulą Toronto „Raptors“ vyrukams užleidę „Warriors“ neteko ir dviejų savo esminių žaidėjų.

14

Finalo seriją 4:2 pralaimėjęs Oklando klubas vos pasibaigus rungtynėms sulaukė dar vienos siaubingos žinios – trečiojo kėlinio metu ant parketo parkritęs Klay'us Thompsonas, sako medikai, nusitraukė kryžminius kelio raiščius.

Ataką organizavęs K. Thompsonas pašoko į viršų ir itin nesėkmingai nusileido ant žemės bei skausmingai pasuko kelį. Jis dar sugebėjo realizuoti baudų metimus, tačiau tuomet paliko dvikovos lauką.

Iki šio epizodo taikliarankis per tris nepilnus kėlinius jau buvo surinkęs 30 taškų.

29 metų 201 cm ūgio K.Thompsonas šį sezoną buvo kaip visad efektyvus – per 34 minutes rinko 21,5 taško (42 procentai tritaškių), 3,8 atkovoto kamuolio ir 2,4 rezultatyvaus perdavimo.

Anksčiau, praėjusiose finalo rungtynėse, achilo sausgyslę nusitraukė Kevinas Durantas.