„Trakai“ tiek Supertaurėje, tiek „SMScredit.lt A lygoje“ neperžengė Vilniaus „Žalgirio“ barjero ir abu sykius nusileido varžovams.

Vienas iš „Trakų“ gynybos ramsčių Arūnas Klimavičius išskyrė ilgą žalgiriečių suolelį, kuriuo turnyre gali pasigirti tik jie.

„Ir aš asmeniškai, ir komanda turbūt nesitikėjome tokio starto dviejų rungtynių etape. Tais momentais, kuriais reikėjo, „Žalgiris“ pasprendė ir tai atsispindi švieslentėje.

Komanda didesnėmis pajėgomis metėsi į priekį ir užnugaryje buvo atsidariusios zonos. Pirmame kėlinyje išbėgimų nebuvo, viskas buvo sutvarkyta, taip pat ir Supertaurėje. Tas atsispindi rezultate, kai komanda daugiau pajėgų skiria puolimui.

Mes ir tikėjomės tokio „Žalgirio“. „Žalgiris“ turi stipriausią atsarginių suolelį, kuris sustiprina žaidimą ir treneriui yra tikrai geras dalykas, kai reikia galvoti, kokią sudėtį statyti ir ką leisti į aikštę. „Žalgiris“ turi ne 11, o 18–20 pajėgių futbolininkų ir tas atsispindi čempionato bėgyje“, – teigė po ilgos pertraukos į Lietuvos čempionatą grįžęs futbolininkas.