„Trakai B“ atsisveikino su Mariumi Bezykornovu

Riterių jaunimą ruošęs treneris Marius Bezykornovas palieka klubą, Lietuvą ir su šeima keliasi į Švediją, o jo buvę auklėtiniai antrose pirmosios lygos rungtynėse Vilniuje 1:3 pralaimėjo Alytaus „Dainavos“ ekipai, kuri iškovojo antrą pergalę iš eilės bei tapo lygos lydere. Šioje dvikovoje jauniesiems riteriams vadovavo Albertas Rybakas ir Dmitrijus Piatibratovas. Pats M. Bezykornovas savo apsisprendimą aiškino noru likti su šeima.

„Man asmeniškai geriau būtų likti, bet tada kentėtų šeima. Toks gyvenimas“, – sakė buvęs „Trakų B“ vyriausiasis treneris.

Rungtynės su „Dainava“ trakiškiams prasidėjo itin nesėkmingai. Po kampinio alytiškių legionierius Samas Shabanas pasiuntė kamuolį į vartus sužaidus tris minutes.

Trakiškiams nesisekė palaikyti kamuolio, tačiau iki pertraukos daugiau įvarčių nebuvo įmušta, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus. Pirmąjį savo įvartį pelnė Pedro Barrios.

Po įmušto įvarčio „Trakai B“ atsitraukė, „Dainava“ visiškai perėmė iniciatyvą, kėlinio viduryje dar dusyk pasiuntė kamuolį į riterių vartus bei iškovojo pelnytą pergalę.