Apmaudų pralaimėjimą Eurolygos „Top 16“ antrojo turo susitikime patyrė Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ klubas (0 ir 2), namuose 68:78 (20:13, 20:15, 22:24, 6:26) nusileidęs Madrido „Real“ (2 ir 0).

Italijos čempionų pralaimėjimą lėmė tragiškas ketvirtasis kėlinys. Jį „Montepaschi“ pradėjo pirmaudami dviženkliu skirtumu (62:52). Be to, trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 55:37. Visgi „Karališkasis“ klubas nesudėjo ginklų. Jaunojo Nikola Mirotičiaus pastangomis jau 35-ąją minutę „Real“ išlygino rezultatą (64:64), o Madrido krepšininkų spurtą pratęsė tritaškius pataikę Clay'us Tuckeris ir Carlosas Suarezas (70:64). Atsitiesti italai nesugebėjo.

R.Kaukėnas rungtyniavo 27 minutes, pasižymėjo 8 taškais (3/8 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

K.Lavrinovičius per 19 minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Kauno „Žalgiriui“ pusantro sezono atstovavęs, bet į Madrido „Real“ persikėlęs Mirza Begičius aikštėje nepasirodė.

„Real“: Nikola Mirotičius 16, Carlosas Suarezas ir Clay'us Tuckeris po 15, Felipe Reyesas 11 (11 atk. kam.), Sergio Llullas 10.

„Montepaschi“: Davidas Mossas 16, Nikos Zisis 14, Rimantas Kaukėnas 8, Malikas Hairstonas 7.

Antrąją pergalę Eurolygos „Top 16“ varžybose iš eilės iškovojo Stambulo „Efes Pilsen“ klubas, kuris išvykoje po atkaklios kovos 76:79 (21:19, 13:21, 18:19, 24:20) įveikė Belgrado „Partizan“ (0/2) krepšininkus.

Turkai laimėjo antrąjį kėlinį (21:13) ir įgijo nežymią persvarą. Šeimininkai nuolat vijosi „Efes Pilsen“, tačiau arčiau priartėti sugebėjo tik ketvirtajame kėlinyje (69:70). Tačiau „Partizan“ rezultato persverti savo naudai taip ir nesugebėjo, o „Efes Pilsen“ pergalę įtvirtino sėkmingai baudos metimus realizavęs Keremas Tunčeri.

Beje, „Efes Pilsen“ krepšininkams ši pergalė buvo vos pirmoji iškovota svečių arenoje šį sezoną Eurolygoje.

„Partizan“: Jamesas Gistas 19 (6 atk. kam.), Curtisas Jerrellsas 15 (7 rez. perd.), Nathanas Jawai 10 (6 atk. kam.).

„Efes Pilsen“: Igoris Rakočevičus 23, Keremas Gonlumas 14 (6 atk. kam.), Keremas Tunčeri 13 (baudos 9/10).