Londono „Tottenham“ ekipa toliau įnirtingai kaunasi su kitu Anglijos sostinės klubu „Arsenal“ dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygą. Sekmadienio vakarą trenerio Andre Villas-Boaso auklėtiniai išvykoje rezultatu 2-1 įveikė „Stoke City“ ir dar kartą turnyrinėje lentelėje nustūmė „kanonierius“ į penktąją poziciją.

Svečiai susitikimą pradėjo „šaltu dušu“. Jau trečiąją minutę įvartį į „Spurs“ komandos vartus įmušė Stevenas N‘Zonzi. Pastarajam rezultatyvų perdavimą atliko buvęs „Liverpool“ narys Charlie Adamas.

Deja, šeimininkai ilgai turima minimalia persvara nesidžiaugė. 20 minutę lygybę rungtynėse atstatė patyręs „Tottenham“ ekipos narys Clintas Dempsey.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką komandos kūrė pavojingus epizodus ir galėjo įmušti dar po vieną įvartį, bet mačo arbitras užfiksavo lygybę ir futbolininkai į persirengimo kambarius patraukė rezultatui esant lygiam 1-1.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei šeimininkai gerokai susikomplikavo savo padėtį. 47 minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Ch.Adamas, todėl „Stoke“ komandos futbolininkų aikštėje liko dešimt.

Po šio epizodo Londono ekipa visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ne kartą spurtavo varžovų aikštės pusėje. Galiausiai 83 minutę ledus priešininkų komandos gynyboje „pralaužė“ Emmanuelis Adebayoras, kuris pasižymėjo po tikslaus C.Dempsey perdavimo.

Iki kėlinio pabaigos persvarą išsaugojęs „Tottenham“ klubas iškovojo pergalę ir tris taškus, kurie, kaip ir minėjome, leidžia „Spurs“ ekipai aplenkti „Arsenal“. Tiesa, jau antradienį „kanonieriai“ turės galimybę turnyrinėje lentelėje sugrįžti į ketvirtąją poziciją.