Pirmadienio vakarą Anglijoje buvo užbaigtas 12-asis „Premier“ lygos turas. Jį vainikavo rungtynės tarp Londono „Tottenham“ ir Birmingemo „Aston Villa“ futbolo komandų. Šios rungtynės pasibaigė namuose žaidusio „Tottenham“ klubo pergale rezultatu 2-0.

Nors rungtynės prasidėjo „Aston Villa“ futbolininkų ataka, tačiau viskas labai greitai pasikeitė. „Tottenham“ komanda ėmė kontroliuoti kamuolį ir tą darė iki pat rungtynių pabaigos.

Jau pirmosiomis minutėmis „Totte“ atakos priešakyje aktyviai pasirodė puolėjas Emmanuelis Adebayoras, tačiau pirmieji jo bandymai skriejo pro šalį.

Visgi 14-tą minutę šios rinktinės narys atidarė savo įvarčių sąskaitą. Po pakelto kampinio kamuolys atiteko Garethui Bale'ui, o šis atliko aukštą perdavimą arčiau vartų buvusiam Adebayorui, kuris smūgiu per save nuginklavo Shay'ų Giveną.

Po įvarčio vaizdas aikštėje nesikeitė ir „Tottenham“ toliau kontroliavo žaidimo eigą, tuo metu „Aston Villa“ nieko padaryti nebesugebėjo.

Artėjant prie pabaigos pirmajam kėliniui „Totte“ padidino savo pranašumą: 40-tą minutę saugas Garethas Bale'as perdavė kamuolį varžovų vartų link, o ten, po gynėjo klaidos, šeimininkų puolėjas Emmanuelis Adebayoras atsidūrė ant vartų linijos su kamuoliu ir įrideno savo antrąjį įvartį. Taip baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir „Tottenham“ toliau kontroliavo kamuolį bei bandė atlikti pavojingas atakas.

„Aston Villa“ baudos aikštelėje ir toliau labiausiai pastebimas buvo Adebayoras, kuris turėjo dar kelias progas pelnyti įvartį, tačiau jo smūgiai arba skriedavo pro šalį, arba juos atremdavo Givenas.

Iki rungtynių pabaigos daugiau niekas įvarčių neįmušė, taigi per pirmąjį kėlinį „Tottenham“ susikurtos persvaros užteko, kad užtikrintai laimėtų šias rungtynes.

„Tottenham“ 2 – 0 „Aston Villa“

14' [1 – 0] Emmanuel Adebayor

40' [2 – 0] Emmanuel Adebayor