Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse net 4:0 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus.

Mattas Doherty 10-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Dejanas Kulusevskis 15-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Harry Kane’as 27-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Heungas Min Sonas 86-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o „Tottenham“ komanda iškovojo pergalę 4:0.