„Tottenham“ Anglijoje vėl barstė taškus

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Tottenham“ ir „Fulham“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Sergio Reguilono 7-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Harry Kane‘as 25-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Rubenas Loftusas-Cheekas 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Ivanas Cavaleiro 74-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

S.Reguilonas 90-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.