Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė tęsia sėkmingą žygį Europos čempionate Izmire (Turkija) - žengė į ketvirtfinalį.

Nuo mačo pradžios dominavę Karolio Abramavičiaus auklėtiniai aštuntfinalyje 88:57 (27:16, 24:13, 21:13, 16:15) įveikė Čekiją.

Mūsiškiai šiame čempionate kol kas neklumpa – laimėjo visas ketverias rungtynes ir tą padarė dviženkliais skirtumais.

Lietuva ketvirtfinalyje susikaus su Turkijos ir Didžiosios Britanijos poros laimėtoja.

Čekai trumpai pirmavo tik pačioje mačo pradžioje, bet Lietuvos rinktinė jau pirmame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą.

Paulius Murauskas antrame ketvirtyje per vieną minutę vienas surinko net 8 taškus ir lietuviai saugiai atitrūko – 41:23. Po šio spurto čekai priartėti jau nesugebėjo, o vienu metu mūsiškiai pirmavo net 33 taškais.

Lietuvos rinktinė kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 65:29, o ją į priekį vedė šio čempionato lyderių duetas.

P. Murauskas pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Savo ruožtu Motiejus Krivas užfiksavo ketvirtą dvigubą dublį – 16 taškų (7/9 dvit., 2/4 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir net 30 naudingumo balų.

Lietuva: P. Murauskas 20, M. Krivas 16 (14 atk. kam.), K. Leliukas 10, D. Sarauskas 8, K. Keinys 7.

Čekija: A. Lukešas 13, T. Slowiakas 10.