Vilniaus TEO ekipa baigė pasirodymą FIBA moterų Eurolygos turnyre. Antrosiose aštuntfinalio rungtynėse vilnietės namuose 46:69 (12:12, 13:19, 10:18, 11:20) nusileido Jekaterinburgo UGMK (Rusija) ekipai ir pralaimėjo seriją rezultatu 0:2.

Rungtynes tiksliu dvitaškiu pradėjo TEO ekipa, tačiau viešnios atsakė keturiais taškais iš eilės ir išsiveržė į priekį - 4:2. Įpusėjus kėliniui Aurimė Rinkevičiūtė tolimu metimu vėl išvedė į priekį TEO klubą (9:6), tačiau Jekaterinburgo klubas atsakė dviem tritaškiais ir vės persvėrė rezultatą savo naudai - 12:9. Klaidų ir netikslių metimų kupiną ketvirtį tritaškiu paskutinę sekundę baigė Noel Kuin, kuri išlygino rezultatą - 12:12.

Antrajame kėlinyje kova ir toliau vyko taškas į tašką. Sužaidus keturias minutes rezultatas dar buvo lygus (16:16), tačiau ketvirčio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė viešnios iš Rusijos, kurios įpusėjus susitikimui pirmauja rezultatu 31:25.

Po didžiosios pertraukos išryškėjo UGMK ekipos pranašumas. Vilniaus krepšininkės vis labiau strigo varžovių gynybos gniaužtuose, o pranašumas ėmė augti Rusijos klubo naudai. UGMK klubas ketvirčio viduryje įgijo dviženklį pranašumą ir po trijų kėlinių jau turi keturiolikos taškų persvarą - 49:35.

Ketvirtajame kėlinyje TEO krepšininkės jau nebesugebėjo rimčiau pasipriešinti UGMK komandai. Nors ketvirčio viduryje vilnietės buvo priartėję iki vienženklio skirtumo (43:52), viešnios laimėjo atkarpą 11:1, padidino persvarą iki 19 taškų (63:44) ir iškovojo pergalę rezultatu 69:46.

TEO: C.Langhorne 12 (15 atk. kam.), J.Štreimikytė 11, D.Staugaitienė 8 (6 atk. kam.), N.Kuin 7, A.Bimbaitė 4, A.Rinkevičiūtė 3, G.Petronytė 1.

UGMK: A.Jones 15 (10 atk. kam.), C.Pondexter 14, M.Stepanova 12, S.Gruda 8 (9 atk. kam.).