UEFA Tautų lygoje rungtynės tarp Vokietijos ir Šveicarijos rinktinių baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Mario Gavranovičius 5-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė Šveicarijos rinktinę į priekį 1:0.

Remo Freuleris 26-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Timo Werneris 28-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Kai Havertzas 55-ąją minutę taip pat pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 2:2.

M.Gavranovičius 56-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą Šveicarijos naudai 3:2.

Serge‘as Gnabry 60-ąją minutę puikiu smūgiu vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 3:3.