Meksikoje tęsiasi ATP bei WTA serijų tarptautinis vyrų ir moterų teniso turnyras "Abierto Mexicano Telcel", kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 1,56 mln. JAV dolerių.

Nepasisekė vyrų vienetų varžybų favoritu laikytam ispanui Davidui Ferrerui, kuris dėl traumos nebaigė ketvirtfinalio mačo su penktuoju pagal skirstymą Kevinu Andersonu iš Pietų Afrikos Respublikos. Tris kartus (2010-2012) šį turnyrą laimėjusiam ispanui buvo įskaitytas pralaimėjimas rezultatu 6:2, 2:4. Po šio mačo tapo aišku, kad pirmą kartą nuo 2007 metų nugalėtoju tapo ne Ispanijos tenisininkas.

Kituose ketvirtfinalio susitikimuose antroji raketė škotas Andy'is Murray'us 1:6, 7:6 (7:4), 6:2 įveikė šeštąjį pagal reitingą turėjusį prancūzą Gillesą Simoną, ketvirtąjį reitingą turintis bulgaras Grigoras Dimitrovas 4:6, 7:6 (7:2), 7:5 privertė pasiduoti septintąjį pagal skirstymą latvį Ernestą Gulbį, o ukrainietis Aleksandras Dolgopolovas 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjo kroatą Ivo Karlovičių.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojo laukia 316 400 dolerių čekis ir 500 ATP reitingo taškų. Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje favoritė slovakė Dominika Cibulkova 6:4, 7:5 įveikė Mariną Erakovič iš Naujosios Zelandijos, o aštuntoji pagal skirstymą kinė Zhang Shuai 6:1, 5:7, 6:2 palaužė kroatės Ajlos Tomljanovič pasipriešinimą.

Kituose dviejuose ketvirtfinalio mačuose užfiksuotos staigmenos: prancūzė Caroline Garcia 3:6, 6:4, 6:1 iš varžybų eliminavo antrąją raketę kanadietę Eugenie Bouchard, o amerikietė Christina McHale 6:1, 2:6, 6:4 įveikė trečiąją pagal reitingą estę Kaią Kanepi.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.