Pirmuoju Lenkijos vyrų krepšinio lygos pusfinalio dalyviu tapo Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais.

Sekmadienį trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse "Prokom Trefl" krepšininkai svečiuose 91:66 (24:27, 18:23, 29:11, 20:5) sutriuškino Košalino AZS penketuką ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:0.

Pirmuosius du susitikimus savo aikštėje Sopoto komanda laimėjo 82:74 ir 84:65.

Šeštadienį rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Milanas Gurovičius (33 tšk.), Pape Sow (14 tšk.) ir Donatas Slanina (12 taškų).

Nepilną 31 minutę (30:46) žaidęs lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 5 ir realizavo visus 5 baudų metimus. Be to D. Slanina atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 prasižengė.

Tomas Masiulis nugalėtojams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, kartą prasižengė bei du suklydo. Per 16 žaidimo minučių (15:53) jis pataikė visus 3 dvitaškius.

Beveik 6 minutes aikštelėje praleidęs Simonas Serapinas į varžovų krepšį nemetė.

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Vroclavo "ASCO Šląsk" klubas su dviem lietuviais svečiuose 71:63 (10:14, 20:13, 21:17, 20:19) įveikė Ostruvo "Atlas Stal" ekipą be Gintaro Kadžiulio ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Pirmąsias rungtynes namuose Vroclavo krepšininkai pralaimėjo 80:85, o antrosiose šventė pergalę rezultatu 84:75.

Andrius Giedraitis nugalėtojams per 17 minučių (17:18) pelnė 5 taškus (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 1/1), sugriebė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir kartą prasižengė, o 10 su puse minutės (10:37) aikštelėje praleidęs Aivaras Kiaušas taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1), tačiau perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sykį prasižengė.

Tomo Gaidamavičiaus Vloclaveko "Anwil" komanda sekmadienį svečiuose 72:78 (20:24, 12:17, 19:13, 21:24) nusileido Svecio "Polpak S.A." ekipai, kuri sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:2.

Pirmuosius du susitikimuos "Anwil" krepšininkai savo aikštėje laimėjo 75:74 ir 74:56.

9 minutes (9:16) žaidęs lietuvis svečiams pelnė 4 taškus (dvitaškiai 2/3), sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.

Ketvirtosios šių dviejų serijų rungtynės pirmadienį bus žaidžiamos Ostruve bei Svecyje.