Trečiąją nesėkmę iš eilės Eurolygos D grupėje patyrė Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, kuris svečiuose 62:70 (16:25, 17:15, 14:18, 15:12) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai Liublianos „Union Olimpija“ komandai.

Aikštės šeimininkai trečiojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį pranašumą, tačiau Lenkijos čempionai surengė spurtą 9:0 ir po Lukašo Seweryno tritaškio sumažino atsilikimą iki trijų taškų - 45:48. Visgi dar iki lemiamo ketvirčio pradžios „Union Olimpija“ klubas susigrąžino dviženklę persvarą (55:45), o likus žaisti septynias minutes ji išaugo iki šešiolikos taškų - 63:47.

Mačo pabaigoje „Asseco Prokom“ klubui buvo pavykę priartėti (59:66), tačiau Liublianos ekipa pranašumo neišvaistė ir iškovojo pergalę rezultatu 70:62.

32 minutes aikštelėje praleidęs D.Motiejūnas pelnė 7 (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/3, baudos 2/4) taškus, atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo bei išprovokavo 5 varžovų pražangas.

„Union Olimpija“: D.Greenas 23 (tritaškiai 5/7), R.Rothbartas 9, A.Čapinas ir D.Muričius - po 8, R.Varda 7.

„Asseco Prokom“: A.Gee 13 (dvitaškiai 0/7, 7 atk. kam.), O.Lafayette'as 12, L.Sewerynas 9, A.Lapeta 8.