Buvusio Kauno „Žalgirio“ ekipos gynėjo Ty Lawsono dvitaškis iki rungtynių pabaigos likus 0,2 sekundės išplėšė pergalę kontroliniame mače Denverio „Nuggets“ ekipai. Denverio klubas Las Vegase 106:104 (25:25, 31:26, 25:25, 25:28) palaužė Los Andželo „Clippers“ klubą.

T.Lawsonas per 27 minutes surinko 8 (dvitaškiai 3/6, baudos 2/4) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 6 sykius suklydo bei kartą prasižengė.

Nugalėtojams Kennethas Fariedas pelnė 18, Jordanas Hamiltonas - 17, Corey Breweris - 16, Danilo Gallinari (5 rez. perd.) - 15 taškų.

Los Andželo klube išsiskyrė Ericas Bledsoe (25 tšk., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamalas Crawfordas (19 tšk.), Mattas Barnesas (15 tšk. ir 7 atk. kam.), Deandre Jordanas (14 tšk.) bei Caronas Butleris (10 tšk.).

„Clippers“ ekipos lyderis Chrisas Paulas ant parketo nepasirodė, o Blake'as Griffinas per 22 minutes pelnė 6 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.