Lietuvos 19-mečių futbolo rinktinė išgyvena siaubingą laikotarpį. Prieš kelias dienas rezultatu 0:5 nusileista Belgijos bendraamžiams, o šeštadienio rytą lietuviai buvo dar skaudžiau sutriuškinti Prancūzijos rintkinės.

Maltoje vykstančiame turnyre Antano Vingilio auklėtiniai prancūzams pralaimėjo net 0:7 (0:5). Intrigos neliko jau dvikovos pradžioje, mat svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo penkių įvarčių skirtumu.

Dar du įvarčiai į Lietuvos rinktinės vartus krito antrojo kėlinio pabaigoje. Tai buvo antrosios lietuvių rungtynės atrankoje į Europos čempionatą, o bendras dviejų susitikimų rezultatas – 0:12.

Vargu, ar įmanoma prisiminti prastesnį šalies jaunimo pasirodymą tarptautiniuose turnyruose.

Dėl pirmų savo taškų U-19 rinktinė kovos lapkričio 20-ąją, kai iššūkį lietuviams mes Maltos futbolininkai.