„Optibet A lygoje“ dar vienu laimėjimu išsiskyrė titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“. Atidėtose 20-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai 1:0 (1:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė – kamuolį ilgau kontroliuodavo tai viena, tai kita komanda. „Sūduvos“ puolėjas Danilas Kondrakovas kartą buvo nukreipęs į varžovų vartus, tačiau tą padarė būdamas nuošalėje.

Vis dėlto 23-iąją minutę šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį. Po aukšto perdavimo Renanas Oliveira surado Mathiasą Oyewusį, jo smūgį puikiai atrėmė Tomas Švedkauskas, tiesa, kamuolys nuo Aleksandro Živanovičiaus apmaudžiai įskriejo į vartus.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis „Žalgiris“ galėjo pelnyti ir antrą įvartį, bet įsibėgėjusiam M. Oyewusi smūgio į vartus atlikti nepavyko.

Po pertraukos itin ryškiai žibėjo Tomas Švedkauskas – „Sūduvos“ vartininkas atrėmė labai pavojingus M. Oyewusi ir Donato Kazlausko bandymus, be to, Gustas Jarusevičius tolimu smūgiu sudrebino vartų virpstą.

Marijampolės klubo gretose dvi progas turėjo Giedrius Matulevičius, tačiau saugas abiejomis galimybėmis nepasinaudojo – kamuoliai skriejo virš vartų.