Triskart iš eilės Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ pergalingai pradėjo naująjį A lygos sezoną ir minimaliu pranašumu 1:0 įveikė į aukščiausią lygą po ilgos pertraukos sugrįžusią Gargždų „Bangą“.

Vienintelis ir pergalingas įvartis buvo pelnytas 64 minutę, kai po buvusio „Sūduvos“ žaidėjo Roberto Vėževičiaus klaidos skirtas vienuolikos metrų baudinys. Prie žymos stojo Josipas Tadičius, kuris pasiuntė kamuolį į vartus.

Marijampoliečiai kartu su Vilniaus „Žalgiriu“ iškovojo po pirmąją pergalę, tačiau vilniečiai turi geresnį pelnytų ir praleistų įvarčių santykį, todėl po pirmojo turo užims vietą A lygos viršūnėje.