Santos Okockytės 34 pelnyti taškai nepadėjo „Hoptrans-Sirenoms“ iškovoti pergalės, patvirtinant posakį, kad vienas lauke - ne karys. Antrąją vietą ir bilietą į Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionato pusfinalį anksčiau užsitikrinusios Kauno r. krepšininkės nieko nelemiančiose rungtynėse savo aikštėje nusileido turnyro lentelės kaimynei Marijampolės „Sūduvai“ rezultatu 66:85 (12:28, 21:17, 19:20, 14:20).

Gintarė Jasiunskaitė pataikė du tolimus metimus, sustabdydama „Hoptrans-Sirenų“ spurtą pačioje dvikovos pradžioje, kai „Sūduva“ akimirksniu susikrovė dviženklę persvarą, bet kėlinuko pabaigoje viešnios sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą, nutoldamos 16 taškų atstumu - 12:28.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė vaidmenimis ir jau „Sūduvos“ komandos treneriui teko prašyti minutės pertraukėlės po to, kai jo vadovaujamos komandos persvara per tris minutes ištirpo iki 6 taškų. Tik prieš didžiąją pertrauką, tris atakas iš eilės užbaigus Elai Briedytei, Marijampolės komanda vėl įgijo dviženklę persvarą - 32:45.

Trečiajame ketvirtyje ūgio stokojusios Kauno r. krepšininkės didelį dėmesį skyrė Ivetai Šalkauskei, prieš kurią neretai dvigubindavo gynybą. Tai šiek tiek išmušė viešnias iš vėžių. Persilaužimas įvyko penktąją asmeninę pražangą gavus Kornelijai Balčiūnaitei. Nors, jai atsisėdus ant suolelio, taškus iki kėlinuko pabaigos „Hoptrans-Sirenoms“ rinko vienintelė S.Okockytė, bet „Sūduvai“ padidinti pranašumo nesisekė.

Ketvirtajame kėlinuke stabdydama Ritą Milieškienę nesportinę pražangą „užsidirbo“ Indrė Keršulytė. Po jos viešnios susikrovė 18 taškų persvarą ir rungtynių baigtis nebekėlė abejonių.

„Hoptrans-Sirenų“ gretose nesulaikomai žaidė S.Okockytė, pelniusi 34 taškus. R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė pridėjo 12, G.Jasiunskaitė - 11 taškų.

„Sūduvai“ S.Butler ir I.Šalkauskė surinko po 17, R.Milieškienė - 13 taškų.