Savaitgalį Sostinių golfo klube (Elektrėnų sav.) įvyko paskutinis šeštasis "SEB reitingo" golfo turnyras, po kurio paaiškėjo ir pirmojo Lietuvoje reitingo rezultatai.

Pasak "Sostinių golfo" klubo projektų vadovės Neringos Tumasonienės, paskutiniame SEB reitingo turnyre golfo žaidėjai maloniai nustebino savo kovingumu ir pademonstravo išties neblogus rezultatus, kurie nė kiek ne prastesni nei anksčiau vykusiuose penkiuose SEB turnyruose.

Šį kartą moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo švedė Annie Berg, antra buvo Danutė Kaveckienė, trečia - Svetlana Martyniuk.

Vyrų pirmos kategorijos grupėje (handicap 0-24) pirmą vietą iškovojo Arnoldas Balčiūnas, aplenkęs Vidmantą Vasiliauską bei švedą Pierre`ą Norgreną.

Vyrų antrosios kategorijos grupėje (handicap 25-54) nugalėjo Alfredas Rimidis, įveikęs Liną Vilį ir trečiojoje vietoje likusį Ringaudą Ručį.

Tolimiausio smūgio varžybose nugalėjo svečiai iš Skandinavijos - Pierre`as Norgrenas ir Annie Berg.

Arčiausiai iki duobutės kamuoliuką numušė Evaldas Čižinauskas.

SEB reitingo turnyrai prasidėjo gegužės mėnesį ir periodiškai vyko visą šių metų sezoną, visuose buvo žaidžiama "Stableford" formatu, dalyviai varžėsi trijose grupėse. Kiekviename turnyre žaidėjai gaudavo reitinginius taškus, kurie buvo įtraukiami į bendrą SEB reitingo sistemą.

Pasibaigus šiam turnyrui ir susumavus bendrus visų rezultatus, paaiškėjo pirmojo Lietuvoje golfo reitingo nugalėtojai. Pirmojoje vyrų grupėje (0-24 hcp) absoliučiu nugalėtoju pripažintas Vidmantas Vasiliauskas (antras - Olegas Martyniuk, trečias - Rimantas Kupstas).

Antrojoje vyrų grupėje (25-54 hcp) nugalėjo Ringaudas Ručys (antras - Aurelijus Rusteika, trečias - Andrius Preišegalavičius).

Tarp moterų (0-54 hcp) triumfavo Regita Šertvytienė (antra liko - Svetlana Martyniuk, trečia - Danutė Kaveckienė).

Kiekvieno žaidėjo bendras reitingas įvertintas pagal jo geriausius rezultatus keturiuose turnyruose. Žaidėjai, dalyvavę mažiau nei keturiuose turnyruose, buvo taip pat įtraukti į galutinę SEB reitingo lentelę.

SEB reitingo nugalėtojus apdovanojęs SEB Vilniaus banko prezidentas Audrius Žiugžda nuoširdžiai džiaugėsi, jog pirmus metus organizuotos reitinginės golfo varžybos susilaukė tokio entuziastų dėmesio, kad tapo didžiausiu ir populiariausiu metų golfo renginiu Lietuvoje - iš viso jame varžėsi beveik 100 golfo žaidėjų.