Europos čempionato A grupėje konkurencijos ir toliau nesutinka Ispanijos rinktinė (2/0). Sergio Scariolo auklėtiniai nugalėjo grupės šeimininkus iš Sakartvelo (0/2) – 90:64 (18:16, 22:15, 31:16, 17:17).

Ispanai jautį už ragų griebė jau antrajame kėlinyje, kai ėmėsi didinti atstumą tarp komandų, o šeimininkų puolimą išjudino tik Rati Andronikashvili. Jaunasis gynėjas ne tik rinko taškus, bet ir sukūrė gražiausią mačo epizodą, įkraudamas per Willy Hernangomezą.

Po ilgosios pertraukos jau Ispanijos aukštaūgis pasižymėjo taškais su nesportine pražanga.

Vėliau skirtumas ėmė augti nevaldomai ir mačas baigėsi sutriuškinimu.

Prieš pat čempionatą iš rikiuotės iškrito Tornike Shengelia, o šį kartą kartvelams stigo ir kitų lyderių. Praėjusiame mače susižeidęs Goga Bitadze ant parketo išbėgo tik septynioms minutėms, o Thaddusas McFaddenas buvo pasyvus bei per 27 minutes „iš žaidimo“ realizavo tik vieną metimą.

Ispanų gretose lyderio vaidmuo vėl patikėtas Willy Hernangomezui – 17 minučių, 14 taškų (7/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos metimo), 7 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, pražanga ir 17 naudingumo balų.

S. Scariolo komanda išlaiko geriausią įmestų ir praleistų taškų santykį pirmenybėse. Pirmajame mače jie 114:87 nušlavė Bulgariją.

A grupėje taip pat varžosi Turkija (2/0), Belgija (1/1), Juodkalnija (1/1) ir Bulgarija (0/2).