Kėdainių „Nevėžio“ (3-1) komandos pergalių serija nutrūko Latvijoje. Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupės mače išvykoje 68:60 (12:20, 17:22, 18:12, 13:14) turėjo pripažinti „Ventspils“ (3-1) krepšininkų pranašumą.

„Šiandien absoliučiai neturėjome jokių šansų. Kitą kartą tegul pasako iš karto. Pataupysime pinigus kelionėms ir nevažiuosime, jeigu taip reikia pergalės Ventspilio komandai, – teisėjų darbu pasipiktinimą reiškė „Nevėžio“ direktorius Karolis Kalvaitis. – Pirmąją techninę pražangą gavo gynėjas Gintaras Leonavičius už tai, jog burbėjo sau po nosimi ir tie žodžiai net nebuvo skirti arbitrams.

Antrą kartą buvo nubaustas „Nevėžio“ atsarginių žaidėjų suolelis, jog trenerio asistentas Tomas Stankevičius pakėlė ranką į viršų, bet nė vienas krepšininkas net nepakilo iš savo vietos.“

Nors „Nevėžis“ beveik visas rungtynes vijosi varžovus, tačiau ketvirtame kėlinyje sužaidus tris minutes rezultatas dar buvo lygus (54:54). Tai buvo paskutinis kartas, kuomet švieslentė rodė lygybę. BBL čempionai šovė į priekį 10:0 ir nutolo visam laikui (64:54).

„Ventspils“: Janis Timma 17 (13 atk. kam., 5/6 trit.), Ronaldas Zakis 16, Lorenzo Williamsas 15 (7 rez. perd.).

„Nevėžis“: Vilmantas Dilys 15 (9 atk. kam.), Tyrone'as Brazeltonas 12, Simas Buterlevičius 12, Valdas Dabkus 10 (0/3 dvit.).

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais antradienį (11.05), kuomet savo žiūrovų akivaizdoje priims „Šiaulių“ komandą.