LFF taurės finalo rungtynėse Kauno „Stumbras“ 1:0 nugalėjo daugkartinį taurės laimėtoją Vilniaus „Žalgirį“, virš savo galvų kėlė taurę bei iškovojo kelialapį į UEFA Europos lygą.

Vienintelį susitikimo įvartį 85 minutę pelnė Nasro Boucharebas.

Pirmasis kėlinys. „Žalgiris“ iniciatyvą perėmė nuo pat pradžių, tačiau jų nelaimei viskas dažniausiai užsibaigdavo dar prieš lemiamą atakos frazę. Apskritai, iki pertraukos „Žalgiris“ neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą. Tiesa, lygiai toks ir „Stumbro“ pasiekimas.

Po pertraukos. Kauniečiai nusprendė žaisti aukščiau ir kai kuriomis atkarpomis po pusantros – dvi minutes priešininkams neleisdavo prisiliesti prie kamuolio. Vis tik, iki įvarčio kamuolio kontrolė ir vėl priklausė „Žalgiriui“. Vienoje iš situacijų Darvydas Šernas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau arbitrai užfiksavo nuošalę.

Įvartis. Akimirką iki „Stumbro“ pergalingo įvarčio puikų šansą pasižymėti turėjo vilniečiai. Nepasinaudoję proga, jie nespėjo užsiimti gynybinių pozicijų, vienas prieš vartininką buvo išvestas Nasro Boucharebas, kuris šaltakraujiškai nuginklavo Armantą Vitkauską. Žalgiriečiai apeliavo teisėjams, kad buvo nuošalė. Transliacijų režisieriaus pakartojimai neleidžia daryti išvados nei į vieną, nei į kitą pusę.

Pabaiga. Atrodytų, kad „Žalgiris“ privalėjo galutinai prispausti varžovus prie jų pačių vartų, tačiau to nebuvo. Lemiamas šturmas nepavyko, kauniečiai atsilaikė ir pirmąsyk istorijoje tapo taurės laimėtojais.