Sekmadienį popiet Anglijos „Premier“ lygoje, Velso sostinėje Kardife, buvo sužaistos 31-ojo turo rungtynės. Vėlai pabudę Londono „Chelsea“ dramatiškai įveikė vietos „Cardiff“ ir taip sustiprino pozicijas kovojant dėl išsvajoto ketvertuko.

„Chelsea“ išvykoje sukūrė savotišką stebuklą ir laimėjo 2:1 (0:0).

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau vos prasidėjus antrajam, 46-ą minutę, „Cardiff“ futbolininkus į priekį išvedė fantastišką smūgį kamuolį pagavus ore atlikęs Victoras Camarasa (0:1).

Ryškiu favoritu laikytas „Chelsea“ klubas po praleisto įvarčio ir toliau nedemonstravo kokybiško futbolo, atakos dažniau baigdavosi užribyje, nei pavojingu smūgiu ar kertiniu perdavimu.

Vis tik, ilgai gynyboje puikiai dirbę „Cardiff“ subyrėjo pačioje rungtynių pabaigoje.

84-ą minutę įvartį galva po kampinio pelnė ir rezultatą išlygino Londono klubo kapitonas Cezaras Azpilliqueta (1:1).

Iki dvikovos pabaigos likus maždaug dešimt minučių svečiai pradėjo lemiamą varžovų vartų šturmą, kurį vainikavo 91-ą minutę po keitimo pasirodžiusio Rubeno Loftus-Cheeko pergalingas įvartis (2:1).

Rungtynių teisėjas pridėjo net 7 minutes, tačiau įvykiai ir rezultatas aikštėje nebepasikeitė. Po atkaklios kovos pergalę švenčia Londono „mėlynieji“.

Po šios pergalės „Chelsea“ su 60 taškų lieka 6-oje vietoje, tačiau juos nuo 3 vietos šiuo metu skiria vos vienas taškas.

„Cardiff“ savo ruožtu su 28 taškais lieka 18-oje vietoje, kuri reiškia iškritimą iš aukščiausio diviziono. Nuo saugios zonos, 17-os vietos, Velso komandą jau skiria 5 taškai.