„Manchester City“ jau turėjo bilietą į UEFA Čempionų lygos finalą, bet Madrido „Real“ paskutinėmis mačo akimirkomis sukūrė stebuklą ir sugriovė anglų planus antrus metus iš eilės kovoti dėl svarbiausio trofėjaus.

Po pratęsimo „Real“ namuose 3:1 (0:0) įveikė „Manchester City“ ir bendru dviejų rungtynių rezultatu 6:5 įrodė pranašumą prieš Anglijos klubą.

Pagrindinis mačo laikas dramatiškai baigėsi „Real“ naudai 2:1, o tai lėmė pratęsimą, kadangi pirmas rungtynes „Man City“ namie buvo laimėjusi 4:3.

Jau mačo pradžioje netrūko emocijų – Aymericas Laporte kepštelėjo per veidą Lukai Modričiui, šis skolingas neliko ir stumtelėjo varžovą. Abu futbolininkai buvo nubausti geltonomis kortelėmis.

Pirmame kėlinyje abi komandos buvo ganėtinai atsargios, o auksinę progą „Real“ turėjo vos prasidėjus antrai mačo pusei. Jau pirmoje atakoje Vinicius Junioras turėjo fantastišką šansą pasižymėti, bet nesugebėjo tiksliai pataikyti į kamuolį.

73-ąją minutę įvartį pelnė Riyadas Mahrezas – varžovai suteikė daug laisvės savo baudos aikštelėje, o puikaus Bernardo Silvos perdavimo sulaukęs saugas nepaliko jokių šansų „Real“ vartininkui.

Po kelių akimirkų puikų smūgį atliko Jackas Grealishas, bet kamuolį jau nuo vartų linijos paskutinę akimirką išmušė Ferlandas Mendy.

Nors „Real“ jau atrodė išsikvėpęs, bet 89-ąją minutę rezultatą išlygino Rodrygo. Neįtikėtini dalykai tęsiasi vos po kelių akimirkų – tas pats Rodrygo galva išvedė „Real“ į priekį ir išlygino bendrą pusfinalio rezultatą.

Vos prasidėjus pratęsimui „Man City“ krito į dar didesnę duobę – 93-ąją minutę po pražangos prieš Karimą Benzemą teisėjas skyrė 11 m baudinį, o prancūzas užtikrintai realizavo jį – rezultatas tapo 3:1.

Per likusį laiką „Real“ patikimai gynėsi ir neleido „Man City“ pasižymėti.

Čempionų lygos finale „Real“ susitiks su „Liverpool“. Finalas vyks gegužės 28 d., Paryžiuje.