Tv3.lt portalo skaitytojai vasario 5 d. turės galimybę stebėti net 11 tiesioginių transliacijų iš Pekino žiemos olimpinių žaidynių.

Lietuvos atstovai dar savų startų laukia, tačiau intrigą ir įspūdingus vaizdus dovanos kitų šalių atletai. Šeštadienį bus išdalinti ir pirmieji medalių komplektai – dėl jų atletai kovos net šešiose rungtyse.

Kviečiame būti su tv3.lt portalu ir viską išvysti tiesiogiai.

Visos šeštadienio, vasario 5 d., transliacijos:

07:00-09:45 val. SNIEGLENČIŲ SPORTAS (MOTERŲ AKROBATINIS NUSILEIDIMAS)

Moterų akrobatinio nuolydžio (slopestyle – angl.) rungties atrankoje geriausiai sekėsi sportininkei iš Naujosios Zelandijos. Synnott Sadowski surinko 86,75 taškus ir už nugaros paliko 27 sportininkes.

09:45-11:00 val. SLIDINĖJIMAS (MOTERŲ 15 KM SKIATLONAS)

Moterų skiatlono varžybose iškovotas pats pirmasis medalis šiose žaidynėse. Auksas atiteko 33-ejų norvegei Therese Johaug, kuri prieš šias žaidynes net šešerius metus nesivaržė oficialiose varžybose, nes buvo suspenduota už dopingo vartojimą. Ji triumfavo 15 km distancijoje, kurioje pirmus 7,5 km reikia įveikti klasikiniu, o likusius – laisvuoju stiliumi.

10:00-10:30 val. ŠUOLIAI SU SLIDĖMIS (VYRAI, KVALIFIKACIJA)

10:30-12.00 val. GREITASIS ČIUOŽIMAS (MOTERYS – 3000 M)

Olimpinį auksą šioje rungtyje iškovojo Nyderlandų atstovė Irene Schouten, kuri 3000 m distanciją įveikė per 3 min 56,93 sek ir pagerino olimpinį rekordą.

Sidabras atiteko nuo olandės ne daug atsilikusiai italei Francescai Lollobrigidai (3 min. 58,06 sek).

Bronza Kanados atstovei Isabellei Weidemann (3 min. 58,64 sek).

11:00-12:15 val. BIATLONAS (MIŠRI ESTAFETĖ 4 X 6 KM)

Sportininkai varžėsi mišrioje estafetėje 4x6 km, o aukso medalius savo šaliai iškovojo biatlonininkai Marte Olsbu Røiseland, Tiril Eckhoff, Tarjei Bø ir Johannesas Thingnesas Bø. Distanciją jie įveikė per 1 val. 06 min 45,6 sek. Įtemptoje kovoje norvegai tik 0,9 sek. pranoko Prancūzijos biatlonininkus, kuriuos aplenkė tik finišo tiesiojoje.

12:00-12:45 val. AKROBATINIS SLIDINĖJIMAS (VYRŲ MOGULAS, KVALIFIKACIJA)

12.45-14.00 val. ŠUOLIAI SU SLIDĖMIS (VYRAI, KVALIFIKACIJA)

12:42-13:00 val. ŠUOLIAI SU SLIDĖMIS (VYRAI, KVALIFIKACIJA)

12:45-13:00 val. ŠUOLIAI SU SLIDĖMIS (MOTERYS)

14:00-14:55 val. AKROBATINIS SLIDINĖJIMAS (VYRŲ MOGULAS, FINALAS)

Pekino žiemos olimpinių žaidynių akrobatinio slidinėjimo varžybų vyrų gūbrinio rungties čempionu šeštadienį sensacingai tapo švedas Walteris Wallbergas.

21-erių sportininkas, kuris iki tol niekada nebuvo laimėjęs nė vienų pasaulio taurės varžybų, rungties finale pribloškė daugelį, kai surinkęs 83,23 taško pralenkė tituluočiausią visų laikų slidininką kanadietį Mikaelį Kingsbury.

15:10-16:15 val. GREITASIS ČIUOŽIMAS TRUMPUOJU TAKU (MIŠRIŲ KOMANDŲ ESTAFETĖ, FINALAI)

16:15-17:00 val. ŠUOLIAI SU SLIDĖMIS (MOTERŲ FINALINIAI ŠUOLIAI)