„Betsafe–LKL“ kovos po trumpos pertraukos sugrįžo į „Švyturio“ areną, tačiau joje aikštės šeimininkai netikėtai suklupo ir buvo priversti pripažinti Armino Urbučio vedamos „Šiaulių“ (8/15) ekipos pranašumą.

Puikiai rungtynes pradėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ (17/6) po atkaklios kovos 71:78 (24:16; 9:19; 14:16; 24:27) nusileido svečiams iš Šiaulių.

Po Laimono Kisieliaus dėjimo likus dviem minutėms „Neptūno“ deficitas siekė 4 taškus (65:69), o po Edgaro Želiono dėjimo deficitas ištirpo iki 3 taškų (67:70). Vis dėlto Nickas Zeisloftas tritaškiu padidino savo ekipos persvarą iki 6 ir nužudė klaipėdiečius, kuriems atsigauti nebepavyko.

Šiose rungtynėse itin gerai sužaidė „Šiaulių“ kapitonas A. Urbutis. Puolėjas per 34 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Nepaisant itin geros „Neptūno“ pradžios, „Šiaulių“ ekipa sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir ketvirtąjį kėlinį pradėjo pirmaudama 4 taškais (51:47). Svečiai pradėjo ir ketvirtąjį kėlinį geriau bei likus 6 minutėms iki susitikimo pabaigos pirmavo 8 taškais (62:54).

Jau nuo pat pirmųjų minučių „Neptūnas“ pademonstravo, kodėl yra „Betsafe–LKL“ čempionato trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Sužaidus vos keturias minutes po L. Kisieliaus dvitaškio klaipėdiečiai pirmavo 17:4.

Vis dėlto „Neptūno“ puolimas antrajame kėlinyje tiesiog sustojo. Namuose rungtyniavusiems klaipėdiečiams ir savos arenos lankai atrodė svetimi. „Neptūnas“ per kėlinį sukrapštę vos 9 taškus, o „Šiaulių“ krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 35:33. Per pirmąją rungtynių dalį „Neptūno“ ekipa pataikė vos 2 tritaškius iš 12 (16%).

Svečiai iš „Šiaulių“ geriau pradėjo ir trečiąjį kėlinį ir po dviejų atakų turėjo 7 taškų pranašumą – 40:33. Nors „Neptūnas“ buvo persvėręs rezultatą į sau teigiamą, „Šiauliai“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 51:47.