Ilgai lauktas „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės” turnyras pagaliau startavo. Pirmajame ketvirtfinalio susitikime Prienų-Birštono „Vytautas“ išvykoje 90:75 (25:14, 24:17, 22:27, 19:17) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą bei pateko į turnyro pusfinalį, kuris bus žaidžiamas šeštadienį „Žalgirio“ arenoje.

Gera pradžia. Susitikimą „Vytauto“ krepšininkai pradėjo spurtu 10:0 bei taip sužaidus mažiau nei 3 minutes pasiuntė pasvaliečius į nokdauną. Įpusėjus ketvirčiui komandas ir toliau skyrė dviženklė riba (17:7), o po pirmų 10 žaidimo minučių „Vytautas“ iniciatyvos iš savo rankų nepaleido – 25:14.

Dominavimas. Prasidėjus antram kėliniui „Vytautas“ svetimoj aikštelėj ir toliau jautėsi tarsi šeimininkas (31:18), o prabėgus 5 minutėms „Pieno žvaigždžių“ deficitas buvo jau 17 taškų (21:38). Po dviejų kėlinių „Vytautas“ pasvaliečių arčiau prie savęs neprisileido bei buvo priekyje rekordiniu skirtumu – 49:31.

Kova. Trečiame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ arčiau nei per 11 taškų prie varžovų priartėję nebuvo (47:58), o po 30 žaidimo minučių „Vytautas“ toliau pirmavo dviženkle persvara – 71:58.

Tritaškiai. Per pirmus du kėlinius „Vytauto“ komanda fantastiškai atakavo iš tritaškio zonos (7/10 tritaškiai). Tuo tarpu aikštelės šeimininkai įmetė tik 2 tolimus metimus (2/8).

Be poilsio. Pirmoje rungtynių pusėje „Pieno žvaigždžių“ legionierius Derrickas Low ant atsarginių žaidėjų suolelio prisėdęs nebuvo, bet net ir tai nepadėjo jam pelnyti taškų (0/1 dvit., 0/1 trit).

Lemiamas kėlinys. Ketvirtame kėlinyje sužaidus pusę laiko „Vytautas“ vis dar buvo priekyje dviženkliu pranašumu (81:69). Likus 4 minutėms pasvaliečiai po labai ilgo laiko tarpo vėl atsiliko tik vienženkliu skirtumu (73:81), tačiau tai ir buvo viskas ką pavyko pasiekti aikštelės šeimininkams. „Vytautas“ atsilaikė bei iškovojo pergalę, kuri atvėrė kelią į finalinį turnyro ketvertą .

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 25, Evaldas Žabas ir Osvaldas Olisevičius po 13, Nikita Balashovas 11, Derrickas Low 6.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 25, Vytenis Lipkevičius 19, Saulius Kulvietis 18, Artūras Valeika 13, Tadas Klimavičius 8.