29
Londono „Crystal Palace“ – „Southampton“ (nuotr. SCANPIX)

Buvęs Anglijos rinktinės treneris Roy’us Hodgsonas prie Londono „Crystal Palace“ vairo debiutavo pralaimėjimu. Naujoji stratego komanda šeštadienį namie 0:1 (0:1) pralaimėjo „Southampton“ futbolininkams.

29

Pergalingas įvartis įmuštas rungtynių pradžioje. 6-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė svečių kapitonas Stevenas Davisas.

Pirmajame kėlinyje rezultatą galėjo išlyginti Christianas Benteke, bet puolėjas iš kelių metrų mušė į vartininką. Antrosios rungtynių pusės pradžioje vartų sargas Fraseris Forsteris dar kartą sužaidė fantastiškai.

Šeimininkai rungtynių pabaigoje bandė užspausti varžovus, bet taško iškovoti nepavyko.

„Southampton“ (8 taškai) kyla į ketvirtąją Anglijos „Premier“ lygos vietą. „Crystal Palace“ lieka dugne ir yra vienintelė čempionato komanda per penkis turus neiškovojusi taškų.