Kauno „Žalgirio“ varžovas Eurolygos B grupėje Sopoto „Asseco Prokom“ klubas, kurį treniruoja Tomas Pačėsas, iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną. Lenkai savo aikštelėje 91:62 (14:19, 18:12, 28:16, 31:15) nugalėjo Nansi „SLUC“ krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo įtemptai ir atkakliai, o po L.Wilsono tritaškio prancūzai pirmąjį kėlinuką užbaigė turėdami 5 taškų pranašumą (19:14). Bet „Asseco Prokom“ ekipa antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 10:0 ir susigrąžino persvarą (24:19).

Ilgą laiką vyko atkakli kova, bet trečiajame kėlinuke D.Loganas pataikė tritaškį ir padidino šeimininkų persvarą iki 8 taškų (48:40). Kiek vėliau D.Ewingo tolimas metimas pirmą kartą padidino šeimininkų pranašumą iki dviženklio (58:47).

Ketvirtajame ketvirtyje intrigos nebeliko. Prancūzai pavargo, o lenkai perėmė kelis kamuolius, pataikė nesudėtingus metimus ir po F.Dylewicziaus tritaškio padidino persvarą iki 21 taško - 75:54.