Sekmadienį pirmosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio iki keturių pergalių rungtynėse čempiono titulą ginantis Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais namuose 90:83 (26:20, 22:25, 20:20, 22:18) nugalėjo Vloclaveko "Anwil" ekipą.

Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 6 taškus, po krepšiu atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną varžovo metimą. Per 32 su puse minutės jis prametė abu tritaškius bei abu dvitaškius, tačiau realizavo 6 baudų metimus iš 8.

6 (dvitaškiai 3/4) taškus į svečių krepšį įmetė ir Tomas Masiulis. Be to, per 7 minutes jis sugriebė 1 kamuolį, po dukart suklydo bei prasižengė.

Tomo Pačėso sąskaitoje - 5 (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 1/2, baudos 0/2) taškai, 3 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai (27 min.).

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Christianas Dalmau (23 tšk.) ir Huseyinas Besokas (19 tšk.).

16 taškų svečiams pelnė Zbigniewas Bialekas, 14 - Andrzejus Pluta.

Kitame pirmajame pusfinalio mače Zgoželeco "BOT Turow" krepšininkai šeštadienį namuose 74:51 (17:11, 19:15, 23:7, 15:18) sutriuškino Vroclavo "ASCO Šląsk" komandą.